Невелика Україна від Карпат до Сахаліна (yanek) wrote,
@ 2007-06-15 14:18:00
Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Vivoleum
Нафтова виставка в Калгарі (одна з найбільших в світі) пройшла більш успішно, ніж зазвичай, завдяки двом хвайним хлопцям з жуліковатого колективу Йес мен - вони в цей раз видавали з себе представників нафтового гіганта Екксон.Мобіл та відомої нафтово-лоббістської структури "Natural Petroleum Council (NPC)"


Отже, "представник NPC" почав з того, що поточна енергетична політика скоріш за все призведе до великих негативних глобальних наслідків, та вичерпає існуючі запаси палива. Але навіть при такому розкладі, вихід є! В нафту будуть перероблені трупи мілліонів людей, що загинуть під час цієї глобальної катастрофи.

Естафету підхопив "представник Екксон", який додав що "сучасне використання все більшої кількості природнього палива збільшує шанси катастрофи, але це також означає що збільшиться кількість сировини для нафти, що буде добуватись з людей (Віволеум, Vivoleum). Ті з нас, хто виживе, будуть мати паливо" - додав він.

Ну а добила вже і так добряче ахуєвшу авдиторію свічка, яку він запалив. Вона, за його словами, зроблена з працівника Екксон, який загинув від отруєння під час очисних робіт. За останньою волею загиблого, з нього було зроблені свічки, для подальшого використання %))))).

Після цього їх вигнала зі сцени охорона, але вони ще примудрилися, не виходячи з ролі, дати пару-трійку коментів журналістам поза залою.

Супер!

мшф і мабуть (с) - devrand


UA TOP Bloggers _найактивніші е-денники_(Post a new comment)


sparrow_hawk
2007-06-15 12:52 pm UTC (link)
молодці :0)

(Reply to this)


Create an Account
Forgot your login?
Login w/ OpenID
English • Español • Deutsch • Русский…